Hendek Vadi Emlak

Hendek'li Basın Mensupları ile Henlife Şamdan Cafe’de Kahvaltı programında bir araya gelen Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Başkan Yardımcıları Sinan Baylan, Ahmet Kavakçı ve Belediye Meclis Üyeleri Sevda Salihoğlu ve Mahmut Nedim Alkan, Basın mensupları ile tek tek tanışarak İlçe  sorunlarını dinledi.

Basın bizim gözümüz kulağımız

Püsküllü, Basın ile ortak çalışmalar yapılması gerektiğini dile getirerek, sizler bizim gözümüz kulağımızsınız. Bizlerin göremediği eksiklikleri sizler bizlere bildireceksiniz ki hizmetlerimizi aksatmadan yerine getirebilelim diye konuştu.

Destek vereceğiz

Yerel Basın mensuplarının yaşadığı sorunları bildiklerini dile getiren Püsküllü Belediye olarak Basın mensuplarımızın eksiklikleri konusunda elimizden geldiğince ve imkânlarımız ölçüsünde yardımcı olmaya çalışacağız. Örneğin dergi hazırlanıyorsa dergiye, Gazete hazırlanıyorsa Gazeteye, Hendek ile alakalı olarak ne yapılıyor ise onlara desek vermeye çalışacağız diye konuştu.

Sizce Hendek’in eksiklikler neler

Basın mensuplarından Hendek ile ilgili gördükleri eksiklikleri öğrenen Püsküllü, Basın mensupları tarafından önerilen konular hakkında Başkan Yardımcıları Sinan Baylan ve Ahmet Kavakçıya direktif vererek gerekli çalışmaların yapılması talimatını verdi.

Toplantı sonunda Basın Mensuplarının dilek ve temennilerini dinleyen Püsküllü, Basın Mensuplarımız ile 2, 3 ayda bir bir araya gelerek istişareler yapacağız diyerek Basın Mensupları ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.