Hendek Vadi Emlak
Hendek Belediyesi Puna Ortaköy’de iftar yemeği verdi. İftara çevre köylerden vatandaşlar da katıldı. İftarda köy sakinleri tarafından, köy ekmeği ve helva ikramı yapıldı.

Sağlık Ocağı önünde verilen iftara Kaymakam Mustafa Ayhan, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan, AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyesi Şenay Sakal, Hendek Mahalle muhtarları ve köy sakinleri katıldı.

İftar öncesi Kaymakam Mustafa Ayhan ve Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, masaları tek tek gezerek vatandaşları selamladı.

Birlikteliğiniz daim olsun

İftar sonrası bir konuşma yapan Hendek Belediye Başkanı Ali İnci “ Sizlerle birlikte iftar etmekten mutluyum. Organizasyonda emeği olan köy muhtarımızı ve destek olan ekibi tebrik ediyorum. İnşallah bu organizasyon geleneksel hale gelir. Bu birlikteliği, bu beraberliği görmekten mutlu oldum, birlikteliğiniz daim olsun inşallah “ Dedi.

Güzellikler devam etsin

Kaymakam Mustafa Ayhan da bir konuşma yaparak “ Bu güzel organizasyonda emeği geçen başta Belediye Başkanımıza, muhtarımıza ve ekiplere teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde güzel bir iftar yapacağız. Güzellikler devam etsin “ Dedi.

İftar sonrası Kaymakam Mustafa Ayhan ve Başkan İnci, köyde askere gidecek olan gençleri tebrik ederek hayırlı teskereler diledi.