Hendek İnşaat Tadilat

Kemal Kılıçdaroğlu Puna ziyaretinden sonunda Puna Ortaköy muhtarı İsmet Topal CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na köyün tarihçesini yazan çerçeveli beratı  armağan etti.

1 Kasım seçimleri öncesi ilçe merkezleri ve köylerde mini mitingler yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sakarya programına Karasu Yuvalıdere’den başladı.

Yuvalıdere mahallesi ziyaretinin ardından CHP Hendek İlçe Teşkilatının ev sahipliğini yaptığı ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun Puna Mahallesi programına başta Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Sakarya CHP il başkanı Ayça Taşkent, Milletvekili adayları, ilçe başkanları ve çok sayıda CHP’liler programı takip etti.

Sakarya Hendek Puna Mahallesinde Sünnet cemiyetini de ziyaret eden CHP Lideri hayırlı olsun dileklerinde bulunduktan sonra vatandaşlarla da sohbet etti.

Hendek Puna Ortaköy mahallesini ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, CHP Hendek İlçe Teşkilatı tarafından hazırlanan  meydanında kurulan sofrada yöresel ürünleri tattı. 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Yuvalıdere, Puna Ortaköy mahallesi ve Eşme'de halka seslendi.

Kılıçdaroğlu “Ülkede dünya kadar derdimiz var. Sanki bizim dertlerimiz yetmiyormuş gibi 2 milyon 200 bin Suriyeli Türkiye’ye geldi. Ne olacaklar bunlar? Bizim çocuklarımız işsiz dururken şimdi onlara nasıl iş bulacağız diye uğraşıp duruyorlar. Şuan da Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük krizlerini yaşıyor. Memleketin kimin yönettiği belli değil. O açıdan 1 Kasım seçimleri çok önemlidir. Tatile değil sandığa gideceğiz ve oyumuzu kullanacağız. Sandığa giderken düşüneceğiz, elimizi vicdanımıza koyacağız. 13 yıl yetki verdik bu 13 yılda bu memleketi hangi sorununu çözdüler? O zaman ben sizden yetki istiyorum. Ben öyle 13 yıl, 14 yıl öyle bir yetki de istemiyorum, ben sizden 4 yıl yetki istiyorum. Bana 400 vekil değil 4 yıl yetki verin bu ülke nasıl yönetilirmiş dünyaya göstereyim” ifadelerini kullandı.