Hendek İnşaat Tadilat

Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Gül yapmış olduğu açıklama da;“ Birileri Bozkurt işareti yaparak Ülkücüleri kışkırtmaya çalışıyor. Buradan bir kez daha söylüyoruz Ülkü Ocakları Peygamber Ocağı gibi mukaddes; Alimler Tekkesi gibi mukaddes; Asker Ocağı kadar disiplinli; yegane gayesi Türk milletine ve İslam alemine hizmet etmek olan yarım asırlık kurumdur. NE OYUNA GELİRİZ NE DE OYUN OYNATIRIZ!” diye belirtti.

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya İl Başkanı Muhammed Levent Bülbül ise yaptığı açıklamada;

“Memleketimizi parçalamaya yönelik yapılan terör saldırılarının kim tarafından yapıldığına ve bugünlere gelinmesine kimin göz yumduğuna bakmadan, bu cennet vatanın birlik ve beraberliği için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olan çok kıymetli dava arkadaşlarımız;

Oluşabilecek her türlü PROVOKASYONA KARŞI DİKKAT’li olmalıyız. Son derece soğukkanlı olup memlekette bir kardeş kavgasına asla müsaade etmemeliyiz. Bu bağlamda teşkilatımızın resmi sayfalarında yayınlanmayan eylem ve yürüyüşte bulunmayınız.

Bunun dışında gerçekleştirilen gösteri ve yürüyüşlerde kullanılan sembollerle veya bayraklarla partimizin, partililerimizin alakası olmayacaktır.” diye ifade etti.