Ziyaretin ardından Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma, Hendek Gençlik Merkezinde öğrencileri ve sevenleri ile sohbet gerçekleştirdi.

Sohbet programına SAÜ Hendek Eğitim Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Rüştü Yeşil, İlçe Müftüsü Mürteza Gür, İmam Hatip Lisesi müdürü İsmail Alçorba, Müdür Yardımcısı Reşat Doğan, İmam Hatip Lisesi Öğretmenlerinden Kadir Bilgiç, İlçe gençlik müdürü Süleyman Akıcı, Simder Başkanı Yahya Bakır, Himder Başkanı M. İkbal Camcı, Halk Eğitim Müdürü Osman Yılkın, İş İnsanı Adnan Albayrak, Ak Parti Gençlik kolları Başkanı Ali Torunoğlu, emekli öğretmenler ve sevenleri katıldı.

AK Parti Hendek Eski İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu “Dünyaca saygın ve alanında otorite sahibi hocaların hocası olan Hocamızı ilçemizde misafir ederek sevenleriyle buluşturmanın mutluluğunu yaşadık. Hocamızla hocaların hocası olan ilçemizin manevi şahsiyetlerinden Prof. Dr. İSMAİL Cerrahoğlu hocamızı ziyaret ederek duasını aldık. Sonrasında değerli Hocamızı talebeleri ve sevenleriyle buluşturarak kendisiyle hasbihal etme ve tecrübelerinden faydalanma fırsatı bulduk. Hocamızdan yakın zamanda ilçemizde geniş katılımlı bir konferans ve sohbet sözü alarak ilçemizden uğurladık. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma sohbet sonrası katılımcılara imzalı kitaplarını hediye ederek ilçeden ayrıldı.