Hendek İnşaat Tadilat

Eski Belediye Başkanı Ali İnci’nin Cumhuriyet Alanından başlattığı cadde çalışmaları öncesi girişimleri sonucu Elektrik ve Telekom’a ait kablolar yer altına alındı. Kabloların yeraltına alınmasının ardından cadde de hem alt yapı hem de güzel görünüme kavuşması için yapılan çalışmalar Atatürk parkı bitimine kadar tamamlanarak güzel bir görüntüye kavuştu.

Eski Belediye Başkanı Ali İnci’nin Milletvekili olması sonrası Belediye Başkanı olan İrfan Püsküllü de caddeyi tamamlama çalışmaları başlattı. Ancak cadde de ne elektrik nede Telekom’a ait kabloların yeraltına alınması için bir çalışma gerçekleştirilmeden çalışmalar tamamlandı.

Daha önce de haberleştirdiğimiz şaka gibi haberimizde Prestij caddesi denilen Muammer Sencer Caddesinde görme engelliler için yapılan yolun  düzeltilmesi gerektiğini vurguladık. Geçen zaman içerisinde hiçbir düzeltme çalışması yapılmadığı gibi Elektrik ile Telekom’a ait kablolar da caddenin görüntüsünü ve prestijini bozuyor.

Geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ve beraberindekiler tamamlanan caddeyi gezerek incelemelerde bulundu. Ancak görünen o ki cadde de eksikliklerin fark edilmediği ve özellikle görüntüyü bozan elektrik ve Telekom’a ait kablolar hiç fark edilmemiş.