Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te D-100 Karayolu 2.OSB mevkiinde uygulama yapan Trafik ekiplerinin dur ihtarına uymayan Hırsızlık zanlıları kaçtılar.İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin takip ettiği hırsızlık zanlısı ikisi bayan 3 kişi kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı

2.OSB Bölgesin de uygulama yapan Trafik ekipleri 34 FL 3175 plakalı otomobili durdurmak istedi.Dur ihtarına uymayan otomobil Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince takipe alındı.kısa süren kovalamaca sonrası Köprübaşı mahallesinde ikisi bayan üç kişi kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındılar.Hırsızlıktan ilgili bir çok suçtan ve İstanbul’da üç kişiyi yaralamaktan aranan Mert K. İle birlikte Tuğba K.  Ve Seval Ç. Adlı hırsızlık zanlıları İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından gözaltına alındılar.

Polis otomobilde yaptığı aramada tornavida,pense ve ziynet eşyası ele geçirdi.Gözaltına alınan ikisi bayan üç hırsız zanlıları Polisteki ifadelerinin ardından Cumhuriyet Savcılığına sevk edildiler.Savcılıksorgusunun ardından mahkemeye çıkarılan Tuğba K. Ve Seval Ç. Tutuklanarak Gebze cezaevine ,Mert K. İse Hendek cezaevine gönderildi.

Tutuklanarak cezaevine gönderilen üç hırsızlık zanlılarının Düzce,Hendek,Sakarya ve bir çok yerde hırsızlık suçu işledikleri öğrenildi.