Hendek İnşaat Tadilat

 

Toplum Destekli polisler anaokuluna çocukların alkışları ile karşılandılar. Çocukların sevgisini kazanan polisler çocuklarla beraber güzel bir vakit geçirdiler. Yapılan ziyarette öğrencilere polislik mesleğini sevdirmek, polisin her zaman yanlarında olduğunu hissettirmek, polis- çocuk ilişkilerini geliştirmek amaçlanmıştır. Çocuklarla sohbet eden Toplum Destekli Polisler “polis olmak istiyor musunuz” sorusuna sınıftan topluca  “evet” cevabını aldılar.

Trafik kurallarını çocuklara anlatan polisler özellikle arabalarda çocukların arka koltukta oturmalarını istediler. Güvenlik anlamında da çocukların yapabileceği çok önemli olguların olduğunu belirten polisler, çocukların yabancılarla konuşmamalarını ifade ettiler. Polisler neşeli sohbetten sonra çocuklara kek ikram ettiler.

İkramın ardından Anaokulu öğrencileri İlçe Emniyet Müdürlüğüne alınan yeni aracı ilgiyle inceleyerek polis memurlarına araçlarda bulunan araç gereçlerle ilgili sorular sordular ve ekip aracın önünde fotoğraf çektirdiler.