Hendek İnşaat Tadilat

Polis Teşkilatı'nın 171. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle bir dizi etkinlik düzenleyen Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü etkinlikler kapsamında Uçurtma Şenliği, Şehit Polisler için Mevlid-i Şerif, Emniyet Kupası Profesyonel Muay Thai Turnuvası, Tören ve Yemek programı düzenledi.

10 Nisan Emniyet Teşkilatı'nın 171. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Hendek Cumhuriyet Alanı’nda düzenlenen törene, Hendek Kaymakamı İdris Akbıyık, İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Umut Âşık, Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Baylan, Hendek Emniyet Müdürü İsmail Baş, Daire Müdürleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri, Kuvay-ı Milliye Derneği temsilcileri ve Vatandaşlar katıldı.

Hendek Cumhuriyet alanında düzenlenen tören Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ve Hendek İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş’ın Atatürk Anıtına çelenk koyması ile başladı.

Hendek Emniyet Müdürü İsmail Baş günün anlam ve önemini belirten konuşmasında, Huzur ve güven ortamı olmadan hiçbir ilerleme sağlanamaz. Siz değerli Hendek halkımızın bizlere sunduğu güven, destek, ilgi ve katkısı için tüm Teşkilatım adına teşekkür eder saygılarımı sunarım. Bu duygu ve düşünceler ile teşkilatımızın 171.yıldönümü nedeniyle başta Atatürk olmak üzere tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize şükranlarımı sunarım diye konuştu.

Konuşmaların ardından Polis Teşkilatının 171. Kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen yarışmalarda dereceye giren Öğrencilere ödüllerinin verilmesi biten program, İlçe Emniyet Müdürlüğünde Bayramlaşma ve tebriklerin kabulü ile devam etti.

İlçe Emniyet Müdürlüğü tebrikleri kabul eden Emniyet Müdürü İsmail Baş ziyaretçilere ikramlarda bulunarak teşekkür etti.

Tebrik programının ardından Emniyet Ekiplerinin yaptığı Şehir turu program sona erdi.