Hendek İnşaat Tadilat
Sapanca Meslek Yüksek Okulu Peyzaj  bölümü öğrencileri Hendek’te incelemelerde bulundular.

Sapanca Meslek Yüksek Okulu Peyzaj Bölümü birinci sınıf bir grup öğrenci, Öğretim Üyesi Recep Özkır ile birlikte Hendek’e gelerek, incelemelerde bulundular. Öğrenciler Hendek Bayraktepe’de çalışmaları devam eden Şehitlik projesindeki peyzaj çalışmalarını incelediler. Öğrenciler Başkan İnci ile birlikte, Peyzaj mimarlarının eşliğinde fidan diktiler.

Gençlere yönelik projelerimiz devam ediyor

Başkan İnci fidan dikimi sonrası öğrencileri Bayraktepe ve şehitlik projesi ve Hendek hakkında bilgiler verdi. Başkan İnci, gelecek nesiller için güzel hizmetler bırakma gayretinde olduklarını belirterek “ Hendek’te gençlerimize yönelik çalışmalarımız devam ediyor. Gençlik Merkezi projemizi tamamlayarak gençlerimizin ve halkımızın hizmetine sunduk. Merkezimizde, kapalı yüzme havuzu, bowling salonu, kafeterya, bilardo, masa tenisi, çocuk eğlence dünyası, hamam, sauna, sinema salonu ve market bulunmaktadır. Gençlerimiz ve halkımız orada güzel vakit geçiriyorlar. Yine Osmanlı Çadırı’nda da gençlerimiz ücretsiz çaylarını içip orada derslerini çalışıp sohbet edebiliyorlar. Eğitime her zaman desteklerimiz elimizden geldiğince devam ediyor “ Dedi.

Daha sonra misafirlere Selman Dede Mesire Alanı’na çıkarak hayvanat bahçesini ve mesire alanını gezip yemek yediler. Programın ardından misafirler Başkan İnci’ye, misafirperverliğinden dolayı teşekkür ettiler.