Hendek Vadi Emlak
 

Hendek’te  ParkshopOutlet’ e ilgi her geçen gün artıyor. Yoğun talep nedeniyle tekstil / giyim mağazalarının kapanış saatleri hafta sonları için 23:00 e alındı.

Hendek’ in güzide alışveriş merkezine okulların tatil olmasıyla birlikte her yıl olduğu gibi ciddi bir ziyaretçi akını bekleniyor.

Havaların ısınmasının ve uzun süren yağmurların sona ermesiyle İstanbul – Ankara Tem otobanın her iki yönünde seyahat etmekte olan yolcular ile Hendek başta olmak üzere Adapazarı, Sapanca, Düzce, Bolu vb… pek çok yerleşim yerlerinden hafta sonu soluğu ParkshopOutlet te aldılar.

Parkshopoutlet ziyaretçilerine 24 saat kesintisiz ve değişik mutfaklardan zengin yiyecek / içecek seçenekleri sunuyor.Bünyesinde bulundurduğu pek çok başarılı ulusal giyim markasınınmağazalarında tüketicilere sağladığı en iyi fiyatlarla kazançlı alışveriş ayrıcalığını yaşatıyor.

AVM yönetimi bu yaz çocuklar için her gün birbirinden güzel ve farklı etkinlikler planlıyor. Gençler de unutulmadı. Kendileri için yeni açılan cartingpistinde adrenalini fazlasıyla hissedecekler. Ay başında AVM da faaliyete geçen Denizbank Hendek Şubesi de yepyeni konsepti ile ziyaretçilere bankacılık işlemlerinde fazlasıyla konfor ve kolaylık sağlayacağa benziyor.

Konumu ve hizmet kalitesi ile pek çok ünlü sanatçı, sporcu, siyasetçi, iş adamı vb… ülkenin tanınmış simalarını da ağırlayan ParkshopOutlet’ in ziyaretçilerini her an farklı bir ünlüyle karşılaşmaları da sürpriz olmuyor. Hakan Şükür ve Mustafa Denizli ParkshopOutlet’ i geçtiğimiz hafta ziyaret eden ünlülerden bazıları idi.

AVM yönetimi ziyaretçilerin yoğun ilgisi nedeniyle giyim sektörüne ait mağazaların kapanış saatlerini Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri için 23:00’ e aldı. Haftanın ilk dört günü ise aynı sektöre ait mağazalar saat 22:00 ye kadar hizmet vermekteler. Yiyecek ve içecek sektörüne ait kafe, fastfood ve restoranlar ise tam gün esasına göre çalışmaya devam etmekteler.