Hendek Vadi Emlak
Hendek te bulunan Parkshop Outlet alışveriş merkezi Pazar günü adeta Fenerbahçeli taraftarların akınına uğradı.

Fenerbahçe’ ye destek olmak için bir araya gelen binlerce taraftar, 50 den fazla otobüsle ve 1.000 e yakın özel araçla İstanbul dan Fenerbahçe Futbol Takımının kamp yaptığı Topuk Yaylası’na gidiş ve dönüşünde Parkshop Outlet’ in misafiri oldular.

3 Temmuz 2011’in hemen ardından, 10 Temmuz’da Topuk Yaylası’na giderek, futbolculara destek veren Fenerbahçe taraftarı tam bir sene sonra yine Topuk Yaylası’nın yolunu tuttu.

Her platformda camiaya destek veren sarı lacivert renklerin aşıkları, yeni sezon hazırlıklarını Düzce’nin Kaynaşlı İlçesi Topuk Yaylası mevkiindeki Fenerbahçe Kamp ve Dinlenme Tesisleri’nde sürdüren Profesyonel Futbol Takımıyla buluştular.

ParkshopOutlet genel müdürü Can Yıldız konuyla ilgili yaptığı açıklamada ‘ Sabahın erken saatlerinde başlayan keyifli yoğunluğumuzakşamın geç saatlerine kadar sürdü. Yaklaşık 5 bin civarıtaraftarlar hem gidişte hem de dönüşte AVM’ mize uğradıkları için gün içerisinde ilave yaklaşık 10 bin ziyaretçi daha ağırlamış olduk. Taraftarların akını AVM mizde bulunan mağazaların, restoranların, cafelerin, fastfoodların, marketlerin ve butiklerin satışlarına fazlasıyla yansıdı. Kasalarda uzun kuyruklar oluştu. Yaptıkları cirolar hem mağazacılarımızınhem  de bizlerin yüzünü güldürdü.’