Hendek Vadi Emlak
SAÜ Hendek Eğitim Fakültesi Öğretim üyesi Doç. Dr. Osman Titrek ParkshopOutlet’ in 17.06.2012 Pazar günü Babalar Gününe Özel etkinlikleri kapsamında düzenlenen söyleşi ve imza gününde ailelerle bir araya geliyor.

 ‘IQ dan EQ ya Duyguları Zekice Yönetme’ kitabının yazarıSakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi,Eğitim Yönetimi ve Denetimi ABD Başkanı,Doç. Dr. Osman TİTREK "Çocuğumuzun Zekasını Nasıl Geliştirebiliriz ?" adlı söyleşi ve kitap imza gününde Hendek li ailelerle buluşacak.

 

Parkshop Outlet genel müdürü Can YILDIZ gerçekleştirilecekleri etkinlikle ilgili düşüncelerini ‘Böylesine özel bir günde hem ziyaretçilerimizin büyük bir kısmını oluşturan çocuk ve aileye yönelik bir etkinlik ile sosyal sorumluk görevlerimizden birini yerine getirerek hem de Hendek te ki sanatsal, kültürel, sosyal, vb… faaliyetlere destek olarak projeye ev sahipliği yapmak istedik. Toplumun en küçük ve temel birimi olan ailelerimizin ve onun da en küçük bireyi olan çocuklarımızın gelişiminin öneminin fazlasıyla bilincindeyiz. Bu bağlam da Osman Beyle yollarımız kesişti. Kendilerine projemizde ki katkılarından dolayı teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz. Bu vesile ile de babalarımızın Babalar Gününü içtenlikle kutluyoruz. Tüm ziyaretçilerimizi 17.06.2012 Pazar günü saat 16:00 daParkshopOutlet Kuzey Tarafında (Ankara – İstanbul yönünde) gerçekleştireceğimiz etkinliğimize bekliyoruz.’ şeklinde ifade etti.