Hendek Vadi Emlak
Parkshop Outlet Babaları’ da unutmadı. Yaptıkları etkinliklerle ses getiren AVM yönetimi Babalar Günü’ nde babaları Go Kart pistinde yarıştıracak.

Parkshop Outlet te bulunan mağazalardan / işletmelerden belirlenen bir rakama kadar alışveriş yapan Babalar  Go Kart pistinde yarışmaya hak kazanacak. İlk üçe giren yarışmacılara günün anısına günün anısına kupa taktim edilecek. Yarışmacılara ayrıca sürpriz hediyeler de verilecek.

Parkshop Outlet genel müdürü Can YILDIZ ‘ AVM ze gelecek Babalar hem yarışacaklar hem de eğlenecekler. Daha da önemlisi böylesine özel bir günde önemli olduklarının bir kez daha farkına varacaklar. Kendine güvenen babalarımızı 17 Haziran 2012 Pazar günü saat: 14:00 de Ankara – İstanbul yönünde ki Go – Kart pistimize bekliyoruz.

Gerek pek çok güçlü ulusal mağazayı içeren marka karmamız gerek se kalite ve fiyat eşleşmesi anlamında Türkiye’nin gerçek outlet alışveriş merkezlerinden bir tanesiyiz. Babalar gününe özel çeşitli giyim mağazalarımızda ayrıca indirimler uygulanacak. Babalar gününde hediye alma ve kendini ödüllendirme anlamlarında da doğru adres Parkshop Outlet olacaktır.Babalar Gününü Parkshop Outlet’ te hep birlikte kutlayalım.’ şeklindekonuyla ilgili görüşlerini belirtti.