Hendek Vadi Emlak
Hendek’li iş adamlarından Esat Urucu TEM Otoyolu üzerinde hizmet veren Parkshop  AVM  Müdürü olarak göreve başladı.

Uzun yıllar iş dünyasında başarıyla hizmet veren ve Parkshop AVM Müdürlüğü görevine başlayan Esat Urucu , göreve başlamasının hemen ardından ilk icraatini çalışma saatlerini belirlemekle başladı.

Bayram Birinci günü saat 12:00’da açılış, kapanış 23:00 ,Bayramın ikinci ve üçüncü günleri saat   süresince  : 10:00 açılış, Kapanış: 23:00 olarak belirledi.

Bayram süresince alış verişe gelen vatandaşların çocukların rahatça eğlenebileceği ücretsiz oyun parkı da hizmete sunuldu.

Parkshop müdürlüğü görevine başlayan Esat Urucu “Amacımız Hendek halkımıza daha kaliteli markalarla sınırsız hizmet vermektir. Bunun için de gerekli tüm çalışmaları yapacağız. Ücretsiz servis ağımız ile birlikte ilçe halkımıza daha güzel hizmeti sunmak bizler için övünç kaynağı olacak. Bir yandan kaliteli hizmet sunarken diğer yandan burada bacasız işletmelerin yer alması ile birlikte bir çok vatandaşımıza istihdam sağlamanın haklı gururunu da yaşıyoruz. Tüm Hendek’li  ve çevre ilçelerimizde ki hemşehrilerimizi  AVM’ye bekliyoruz.Tüm İslam aleminin ve Hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını kutlarım.

Parkshop Müdürlüğü görevine başlayan Esat Urucu’ya göreve geldiğinde ilk hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Eski Milli Futbolcu Tanju Çolak ,Urucu’ya görevinde başarılar diledi.

Parkshop AVM Müdürü Esat Urucu ile bir süre sohbet eden Eski Milli Futbolcu Tanju Çolak Parkshop AVM’yi gezmesinin ardından ilçeden ayrıldı.