Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te herkes İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğünün yaptığı hatadan dolayı paralelci damgası yiyen 2 Zabıta memurunu konuşuyor.

FATURA 2 ZABITAYA KESİLDİ

Paralel yapıya ait bir yurdun kapatılması ile ilgili Hendek İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü yazılı olarak yurt yöneticilerine yaptığı bildiride tarih ile ilgili hata yapınca olanlar oldu. Bu hatanın cezası ise Hendek Belediyesinde görev yapan 2 zabıta memuruna kesildi.

BAŞKAN YOL VERDİ!

Belediye Başkanı Ali İnci’nin de bu iki zabıta memuruna “Sizinle çalışmak istemiyorum.” diyerek kendilerine yer bulmaları konusunda süre verdiği ifade ediliyor. Yaşadıkları durumu bir türlü anlatamayan zabıta memurları ise ne yapacaklarını şaşırarak yıllık izne ayrıldı.

ZABITALAR ŞAŞKIN

Hendek Belediyesinde görev yapan ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğünün yaptığı bir hata nedeniyle Paralelci damgası yiyen iki zabıta memurunun, Türk silahlı kuvvetlerinden ayrılarak Hendek Belediyesinde Zabıta memuru olarak göreve başladıkları öğrenilirken, önümüzde ki günlerde bu 2 Zabıta memurunun akıbetinin ne olacağı merak konusu oldu.