Hendek Vadi Emlak
1.Amatör Maçında Hendek Akovaspor konuk ettiği  Pamukovaspor’a 3-1 yenildi.

 Hendek Akova stadında oynanan maça Pamukova spor hızlı başladı.Karşılaşmanın 3.dakikasında Pamukovaspor Kamil’le 0-1 öne geçti.Maçın 30. Dakikasın da ise Özgür’ün attığı golle Pamukovaspor farkı ikiye çıkardı.Maçın 32. Dakikasın da Hendek Akovaspor İlkay’la gol buldu ve farkı bire indirdi. Maçın 41. dakikasında Pamukovaspor Özkan’la bir gol daha buldu ve ilk yarıyı  3-1 önde tamamladı.

İkinci Yarı karşılıklı ataklarla başladı maçın 68.dakikasında Maçın Hakemi çok tartışılacak olan bir penaltıya hükmetti.Penaltı düdüğünü çalan Hakeme futbolcular ve taraftarlar büyük tepki gösterdi. Pamukovaspor’un kullandığı penaltıyı Kaleci çetin kurtardı.Karşılaşmada başka gol olmayınca maç Pamukovaspor konuk olduğu Akovaspor karşısında 3-1 galip gelerek sahadan ayrıldı.

Maç sonunda Akovaspor Antrenörü Ali Kemal Yener ,Maçın Hakemlerini tebrik etmek için el uzatması sonrası Maçın orta hakemi tebriği kabul etmeyerek kendisine uzatılan eli tersine çevirdi.Maçın hakeminin bu hareketi Akovaspor taraftarından tepki topladı.

Hendek Akovaspor: 1

Pamukovaspor: 3

Stat:Akova.

Hakemler: Burak Olcar, Rahman Akçan, Gürkan Sarıca

Hendek Akovaspor:Çetin ,Muhsin(K.K) ,Duhan ,Serkan,Ömer,Fırat ,(Bahri)Muhammet,Özgür ,İlkay ,Y.Emre(Talha),Semih

Antrenör: Ali Kemal Yener

Pamukovaspor: Şaban ,Enes, Adem, Fahri ,Hüseyin ,İskender ,Umut, (Barış)Kamil ,(Oğuzhan)Özgür, Özkan ,Abdullah,

Antrenör: Özcan sevinç

Goller:Dk. 32 İlkay (Akovaspor) Dk. 3 Kamil, Dk.30 Özgür, Dk.41 Özkan (Pamukovaspor)

Kırmızı kart :Dk 70 Muhsin (Akovaspor)