Hendek İnşaat Tadilat
Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün hazırladıkları proje kapsamında Hendek’te ‘Özürlülerin evde Bakımı’ bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Rasim Paşa Kültür Merkezinde gerçekleşen ‘Özürlülerin Evde Bakımı’ konulu bilgilendirme toplantısına Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Kerem Toprak, SAÜ Öğretim üyesi Yrd.Doç.Dr. Yusuf Genç,Sosyal Hizmetler Uzmanı Fatma Sarıoğlu,Melek Nişancı Huzur evi müdürü Barış Ak, BEL-İŞ Müdürü Ahmet Sarıoğlu ve Özürlülere evde bakım yapan aileler katıldı.

Hendek’te 246 aile ,246 Özürlü Vatandaşlara evde bakım  yapılıyor.Bilgilendirme toplantısında açılış konuşması yapan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Kerem Toprak Özürlülerin evde bakımını yapan ve programa katılan herkese ve Organizasyonda desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanı Ali İnci’ye teşekkür ettiğini ifade ederek projelerin devam edeceğini belirtti.

SAÜ Öğretim üyesi Yrd.Doç.Dr. Yusuf Genç ise Özürlülere evde bakım yapan ailelere,bakım teknikleri konusunda bilgiler vererek bilinçlendirdi.

Bilgilendirme toplantısında Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün hazırladığı hizmet kalitesini ölçmek amacı ile Özürlülere evde bakım yapan ailelerle anket dolduruldu.