Geçtiğimiz günlerde Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun Hendek Bayraktepe Tesislerinde Hendek Basını ile buluştuğu toplantıda Hendekli Gazeteci Büyüğümüz ve Meslektaşımıza yapılan hakaret nedeniyle özür bekliyoruz.

Hendekli 8 Basın Mensubunun katıldığı basın toplantısında Gazeteci bir büyüğümüzün “Hep ben geziyorum, habere gidiyorum, bazıları gibi masa başı haber yapmıyorum” sözleri esnasında bir başka meslektaşımızın “Senin yaptığın haberin ... “ diyerek küfürlü hakarette bulunması yakışmamıştır.

Bizlerden yaş olarak büyük ve Gazeteciliğe bizlerden önce başlaması dolayısıyla örnek alınması gereken Mesleki büyüğümüzün yaptığı bu hakaret bizleri derinden üzmüştür.

Orada bulunan bazı arkadaşlarınızın da net olarak duyduğu hakaret dolayısıyla önce kamuoyu nezdinde hakaret ettiği Mesleki büyüğümüzden, sonrasında Hendek Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu başta olmak üzere orada bulunan tüm Meslektaşlarından özür dilemesini bekliyor, yaptığı yanlıştan bir an önce dönmesini temenni ediyoruz.

Kamuoyuna saygılarımızla...