Hendek Vadi Emlak

Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı İsmet İskefiyeli yaptığı konuşmada muhtarların sorunlarına değinerek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi  verdi. Muhtarlar olarak Telekom ve Sedaş tan hizmet alımlarında karşılaştıkları güçlükleri belirtti.

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç yaptığı konuşmada ülkemizin son günlerde karşılaştığı terör belasından kurtulmasının öncelikleri olduğunu belirterek tüm yurttaşları kucaklayıcı bir siyaset izlenmesini, hiç kimsenin ötekileştirilmemesi gerektiğini belirterek muhtarların bu konuda öncülük yapmasının önemine değindi.

Sakarya Milletvekili Engin Özkoç Hendek  Ziraat Odası Başkanı Hayri Duran'ı  makamında ziyaret etti. Hendek Ziraat Odası Başkanı Hayri Duran çiftçilerin sorunlarına değinerek Milletvekili Engin Özkoç la her zaman dialog halinde olduklarını belirterek seçimden sonra oluşacak yeni mecliste çiftçilerin sorunlarının öncelikli olarak görüşülmesini belirtti. Milletvekili Engin Özkoç her zaman çiftçilerin yanında olduklarını belirterek Başkan Hayri Duran'ın taleplerinin haklı olduğunu, çözümü için çalışacaklarını söyledi.