CHP Milletvekili Engin Özkoç ve CHP İl Başkanı Ecevit Keleş Hendek'te Sivil toplum kuruluş temsilcilerine ziyaretler gerçekleştirerek sorunlarını dinledi.

Özkoç'un Hendek’te ilk durağı partisinin ilçe binası oldu.

Burada CHP İlçe Başkanı Nihat Bayraktar ve partililerle bir araya gelen Özkoç, iktidarı eleştirirken, tank palet fabrikasına değindi.

Daha sonra Hendek Ziraat Odası Başkanı Hayri Duran’ı ziyaret eden Özkoç çiftçilerin zor süreçten geçtiği söyleyip CHP'nin çiftçiyi destekleyen politikalarını anlattı.

Özkoç, Keleş ve beraberindekiler Hendek Esnaf odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Vahdet Çilek ve Şoförler Odası Başkanı Cemil Varlıca’yı ziyaret etti.

Esnaf Odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel, salgın döneminde esnafın yaşadığı zorlukları dile getirdi.

Özkoç yaptığı açıklamada "Bir kişi aranıyormuş uzaya gitmek için. Cumhurbaşkanı öyle ifade etti. Valla kendinin gitmesinde büyük fayda var. Gittiği yerde kalmasında büyük fayda var. Esnafın, ziraatçının hali buyken, insanlarımızın hali buyken ilk önce milli uçağı yapacağız deyip, uçaktan eser yok, milli araba yapacağız dediler arabadan eser yok, milli tank yapacağız dediler tank palet fabrikasını başka bir ülkenin ordusuna teslim ettiler. Aradan zaman geçmesine rağmen hala tank yok" dedi.

Esnaf odasını ziyaretin ardından Özkoç ve beraberindekiler Hendek Küçük Sanayii Kooperatif Başkanı Cengiz Varlıca ve Sanayi esnafı ile bir araya geldi.