Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Özel Gelişimsel Yaklaşım özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi öğrencileri yıl boyunca hazırladıkları sergi açıldı.

Gelişimsel Yaklaşım Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi binası çok amaçlı salonunda açılan sergide öğrenciler birbirinden güzel el becerileri ve tablolar sergiyi gezenler tarafından takdirle karşılanırken satışlarıda gerçekleşti.

Sergi açılışına  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Melih Engin,İlçe Spor Hizmetleri Müdürü Hüdaverdi Bahadır,İlçe Seçim Müdürü Yaşar Durmuş ve vatandaşlar katıldı.

Hayırlı olsun dilekleri ile gerçekleşen sergi açılışı sonrası öğrencilerin yıl boyunca yaptığı çalışmaları gezen açılışına  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Melih Engin,İlçe Spor Hizmetleri Müdürü Hüdaverdi Bahadır,İlçe Seçim Müdürü Yaşar Durmuş öğrencileri takdirle karşılayarak  öğrencilerin yaptığı birer hediye duvar saati aldılar.

Gelişimsel Yaklaşım Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Hilal Yanık Bahadır "Çocuklarımızın yıl boyunca hazırladıkları el becerilerini sergilemek ve özel olan çocuklarımızın yeteneklerini paylaşmak istedik.Çocuklarımızın daha sosyal olmaları bizler için ayrı bir mutluluk oluyor.Sergimize katılarak destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Özel Gelişimsel Yaklaşım özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi öğrencilerinin hazırladığı sergiyi gezmek isteyen vatandaşlarımız için Cumartesi günü saat 17:00’a kadar açık olacak.

Sergiden elde edilecek gelir ile Özel çocuklar piknik düzenleyecek.