Hendek Vadi Emlak
Hendek Özel Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi öğrencileri topladıkları mavi kapaklar ile Tekerlekli sandalye aldılar.

Hendek Özel Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon öğrencileri topladıkları mavi kapakları Hendek Belediyesi Engelli Koordinasyon merkezine teslim ettiler. Hendek Belediyesi Engelli Koordinasyon merkezi amiri Abdullah Pehlivan teslim aldığı kapakların ardından 1 adet Manuel Tekerlekli sandalyeyi Rehabilitasyon merkezine teslim etti.

Rehabilitasyon merkezi öğrencilerinin mavi kapak kampanyasında toplayarak aldıkları Manuel tekerlekli sandalye öğrencileri bir hayli mutlu ederken Hendek Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi amiri Abdullah Pehlivan’a teşekkür ettiler.

Özel Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Hilal Yanık Bahadır “Öğrencilerimiz kendi aralarında başlattığı mavi kapak kampanyasında kısa sürede bir  çok kapak toplayarak Manuel Tekerlekli sandalyeye kavuştular. Öğrencilerimizin böylesine güzel ve anlamlı bir kampanyada büyük bir zevkle kısa sürede tamamlayarak kampanyada hedeflerine ulaştılar. Engellilerin her zaman yanında olan ve büyük destek veren Hendek Belediye Başkanımız Ali İnci ve Engelli Koordinasyon merkezi amirine teşekkür ederim”

Hendek Özel Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ikinci Tekerlekli sandalyeyi almak için kampanyalarına hız kesmeden devam ederek kapak topluyor.Mavi kapak toplama kampanyasında Özel Öğrenciler, vatandaşlarında desteğini beklediklerini ifade ettiler.