Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Özel Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim Rehabilitasyon merkezi öğrencileri İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar’ı makamında ziyaret etti.

Hendek Özel Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim Rehabilitasyon merkezi Müdürü Hilal Yanık Bahadır ,Öğretmenler ve öğrencileri Polis teşkilatının 167.yıldönümü nedeni ile İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar’ı makamında ziyaret ederek sohbet ettiler.

Özel Çocuklar İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar’a İlçede ki asayiş konularının nasıl yapıldığını ve Polisin görevleri hakkında sorularına İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar açıklamalar yaparak anlattı.

Özel Çocukların ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar çocuklarla yakından ilgilendi.

Rehabilitasyon merkezi öğrencileri İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar’a kendilerinin hazırladığı Polis logosunun olduğu tablo hediye ettiler.

Hendek Özel Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim Rehabilitasyon merkezi Müdürü Hilal Yanık Bahadır “Öğrencilerimize Polis haftasında değişiklik yaparak İlçe Emniyetimizi ziyaret edip farklılığı yaşamalarını istedik. Çocuklarımızın geçtiğimiz yıl bizleri ziyaret eden Polis memurlarımızı görmeleri ve mutluluk yaşamaları onların ne kadar özel olduklarını da gösteriyor. Bizleri misafirperver bir şekilde karşılayan ve ilgilenen İlçe Emniyet Müdürümüz Oğuz Çuhadar ve Personeline çok teşekkür ediyorum”

Rehabilitasyon merkezi Müdürü Hilal Yanık Bahadır ve  öğrencileri İlçe Emniyet Müdürlüğü binasını gezdikleri esnada geçtiğimiz yıl kendilerini ziyarete gelen Polis amcalarını görünce yaşadıkları mutluluklarını onlarla  bir süre sohbet ederek yaşadılar.

Kendilerini tanıyan Öğrencilerin Polis Memurları bir süre çocuklarla sohbet ederek tekrar buluşmak dileğiyle İlçe Emniyet Müdürlüğünden ayrıldılar.