Hendek İnşaat Tadilat

Hendek Belediyesi’nin katkıları ile Özel Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin düzenlemiş olduğu programda çocuklar gönüllerince eğlendi.

Hendek Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programa Kaymakam İdris Akbıyık, Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Baylan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Öcal Danyeli, MHP Belediye Meclis Üyesi Hüdaverdi Bahadır, MHP Yönetim Kurulu üyeleri,  öğrenci ve velileri katıldı.

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Küçük Muhammet Ali Düzeltici programın sunuculuğunu yaptı.

Kaymakam İdris Akbıyık “ Anayasamızda engelli vatandaşlarımızın korunması ve onlara daha iyi daha yaşanabilir hayat standartları sunulması konusunda birçok güzellikler var. Bizler de sizler için en güzel imkanları sağlamakla görevliyiz. İhtiyaç duyduğunuz her zaman sizin yanınızdayız “ Dedi.

Özel Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Müdürü Hilal Yanık Bahadır günün mana ve önemini anlatan bir konuşma yaparak programda emeği geçen ve katılan herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

 

Konuşmanın ardından Özel Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri şiirler okudu, şarkılar söyleyip, oyunlar oynayarak bol bol eğlendiler.

Program verilen ikramların ardından sona erdi.