Gittiği her yerde büyük ilgi ve sevgi gören Özçınar; “Bizler seçimden seçime halkı hatırlayan vekillerden olmayacağız” dedi.

“PIRIL PIRIL GENÇLER”

CHP Milletvekili adayı Özer Özçınar Adapazarı Çark Caddesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Cadde üzerinde vatandaşlarında sorunlarını da dinleyen Özçınar’a CHP’nin en genç milletvekili adayı Emel Akçil’de eşlik etti. Genç adayları gören esnaflar; “Pırıl pırıl genç yüzler görmek bize umut veriyor, mutlu ediyor. Gençler siyasette daha fazla yer almalı” dediler.

“TARİH YAZACAĞIZ”

Seçim startı verildiği günden itibaren mahalle mahalle, sokak sokak Sakarya’yı karış karış gezdiklerini söyleyen Özçınar; “Gördüğümüz ilgi, sevgi bizi çok mutlu etti. Vatandaşlarımız bizlere inanıyor ve güveniyor. Bizlerde vatandaşlarımızın bu inanç, güven ve sevgisini boşa çıkarmayacağız. Sakarya’da tarih yazacağız” dedi.

“HER KESİM KAZANACAK”

Özçınar, Çark Caddesi esnaf ziyaretlerinin ardından Taraklı İlçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. CHP Taraklı İlçe Başkanı Kadir Güneş ile birlikte Pazaryeri ve çarşı esnaflarını ziyaret eden Özçınar’a ilgi oldukça yoğun oldu. Taraklı’da ev ziyaretlerinde de bulunan Özçınar, “Bizim iktidarımız ile çiftçi kazanacak, esnaf kazanacak, memur kazanacak, işçi kazanacak, emekli, ev kadını, gençlerimiz kazanacak. Bizim iktidarım ile Sakarya kazanacak, Türkiye kazanacak” iddialarını yeniledi