Hendek İnşaat Tadilat
 

İl Genel Meclis üyesi Adem Öz ve Eski AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Orhan Aydın,AK Parti Hendek Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz’in misafiri oldular.

AK Parti Hendek Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz,Gençlik Kolları yönetim kurulu toplantısına İl Genel Meclis üyesi Adem Öz ve eski Gençlik Kolları Başkanı Orhan Aydın’ı davet etti.Toplantıya misafir olarak katılan İl Genel Meclis Üyesi Adem Öz ve Eski Başkan Orhan Aydın,Gençlik Kolları başkanı Deniz’in davetinin mutluluk verici olduğunu belirterek kendisine ve yönetime teşekkür ettiler.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz ise  İl Genel Meclis Üyesi Adem Öz’den Köylerle ilgili yapılan çalışmalar hakkında Yönetimi bilgilendirmesi ve eski Başkanımız Orhan Aydın’ın tecrübelerinden faydalanmak istedik.Bizleri kırmayıp toplantımıza katılan İl Genel Meclis Üyemiz Adem Öz ve Eski Başkanımız Orhan Aydın’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

Gençlik Kolları toplantısına katılan İl Genel Meclis Üyesi Adem Öz ve Eski Başkan Orhan Aydın tecrübelerini ve fikirlerini Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz ve Yönetimi ile paylaşarak fikir alış verişinde bulundular.