Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Orman İşletme Müdürlüğünde görevini tamamlayarak tayin olan Müdür ve personeline veda yemeği verildi.

Hendek Orman İşletme Müdürlüğünde görevini tamamlayarak tayin olan Özlem Cevahirci,Sinem Cansever,Hasan Oturak ve emekli olan Esin Özen’e Hendek Uludere Alabalık tesislerinde veda yemeği verildi.

Uludere Alabalık tesislerinde verilen veda yemeğine Hendek Orman İşletme eski müdürü Bayram Cankut,Orman İşletme Müdürü Selçuk Yıldız,Orman İşletme Müdür Yardımcısı,Orman İşletme personeli ve aileler katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Hendek Orman İşletme Müdürü Selçuk Yıldız “Dört arkadaşımıza veda yemeğinde birarada olmaktan mutluyuz.Bu nedenle işletme müdürlüğümüzde yapmış oldukları hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.Bundan sonra ki görevlerinde başarılar diliyorum.Emekli olan arkadaşlarımızada aileleriyle birlikte huzur,mutluluk ve sağlıklı yıllar diliyorum” dedi.

Hendek Orman İşletme Müdürlüğünde görev yaptıktan sonra tayin olan Özlem Cevahirci, Sinem Cansever,Hasan Oturak ve emekli olan Esin Özen ise veda yemeğini düzenleyen Hendek Orman İşletme Müdürüne ve personeline çok teşekkür ederek Hendek’te hizmet vermekten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Yemeğin ardından Hendek Orman İşletme Müdürlüğünde görevini tamamlayan Özlem Cevahirci,Sinem Cansever,Hasan Oturak ve emekli olan Esin Özen’e verdikleri hizmetten ötürü plaket takdim edildi.

 Bir süre sohbetin ardından yeni görev yerlerinde göreve başlayan personele hayırlı olsun dileklerinde bulunulmasının ardından son buldu.