Hendek Vadi Emlak
Her gün bir ilçeye giderek vatandaşla buluşan MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, Pamukova’da moral buldu. Esnafın sorunlarını dinleyen Ünver, çiftçilere yönelik hazırladıkları üretici birlikleri projesini anlattı.

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, Akyazı, Hendek, Sapanca, Geyve,Karasu, Erenler ve Yenikent’te yaptığı seçim gezilerinin ardından Pamukova ilçesine gitti. Seçim çalışmalarını hızlı ve iddialı bir şekilde sürdüren Ünver, İlçe girişinde MHP İlçe Başkanı Orhan Sezer, Belediye Başkan adayı Abdullah Bolal ve partililer tarafından karşılandı. Teşkilat binasında yapılan sohbetin ardından Ünver ve Bolal esnafları gezerek destek istedi.

 

ZİYARETLER

Pamukova Muhtarlar Derneği ile Pamukova Esnaf ve Sanatkarlar Odasını da ziyaret eden Ünver, halk pazarı ve bölge esnafını gezerek destek istedi. Belediye parkında vatandaşlarla buluşarak destek isteyen Ünver, özellikle Pazar yerinde büyük ilgi gördü. Pazarın ateş pahası olması nedeniyle hem vatandaşlar hem de esnaf şikayetlerini Orhan Ünver’e iletti. Geziler sırasında özellikle vatandaşların yaşadıkları ekonomik sıkıntılar şikayetlerin baş sırasını oluşturdu.

 

8.İLÇE PAMUKOVA

Gün boyu gezilerde bulunan Ünver, ülkede yaşanan yolsuzluk olayları nedeniyle vatandaşın kafasının karıştığını söyleyerek, “ Vatandaşımız bize büyük ilgi gösteriyor. Vatandaşa biz varız dediğimiz zaman bize ilgi gösteriyorlar. Milliyetçi Hareket Partisine bir özlem var. Bu özlemi İnşallah 30 Martta sonuca, zafere ulaştırmak arzusundayız. Biz kararlıyız. Sadece Pamukova değil bugüne kadar 7 ilçe gezdik tamamında büyük bir coşku var” dedi.

 

SEÇMENE MESAJ

 Pamukovalı vatandaşlarla sohbet eden Orhan Ünver, “Bu ilçemizin ekonomisi tarıma dayalı. Bizim üretici birlikleriyle alakalı bir projemiz var. Bunda ana hedef çiftçinin yani üreticinin kazanmasıdır. Sakarya çiftçisinin değerinin ve altının terinin karşılığını almasını sağlayacak olan bu birlik projemiz çiftçimizin ekonomik anlamda refaha kavuşturacaktır. Bize güvenin ve inanın” dedi.