Hendek Vadi Emlak
1.Amatör Küme Grubunda Pamukovaspor Hendek Gençlik karşılaşmasında 3 kırmızı kart, 6 gol vardı. Hendek Gençlikli futbolcular hakemi protesto için karşılaşma oynanırken sahada oturdular. Karşılaşma sonunda hakemle futbolcular karakolluk oldu.

Olaylı maçta Pamukovaspor Özgür’ün yıldızlaştığı ve 3 gol attığı karşılaşmada Özkan’ın attığı dördüncü golle Hendek Gençlik’i 4-2 yenerken, Hendek Gençlik’im golleri Suat ve Orhan dan geldi.

1.Amatör Küme Grubunda Pamukova Atatürk stadında Pamukovaspor-Hendek Gençlik arasında oynanan karşılaşmada Hendek Gençlikten 3 futbolcu kırmızı kart gördü. Kırmızı kartlara itiraz eden Hendek Geçlik Antrenörü Arslan Taşkın ve yedek kulübesinde bulunan bir yönetici karşılaşmanın hakemi Ozan Zımba tarafından tribüne gönderildi. Hendek Gençlikli futbolcular 3. Kırmızı kart sonrası karşılaşma oynanırken hakemi protesto etmek için sahada oturma eylemi yaptılar. Karşılaşma sonrası Hendek Gençlikli futbolcular karşılaşmanın hakeminin saha içinde kendilerine küfür ettiği gerekçesi ile polise şikayette bulundular. Karşılaşmanın hakemi Ozan Zımba da Hendek Gençlikli futbolculardan şikayetçi olunca karşılama sonrası karakolluk oldular.

Pamukovaspor: 4     

Hendek Gençlik; 2

Saha; Pamukova

Hakemler: Ozan Zımba-Semih Kahraman-Uğur Muslu

Pamukovaspor; Şaban*** Enes*** Adem*** Fahri*** Hüsetin*** İskender*** Umut*** Kamil*** Özgür**** Özkan*** Abdullah***

Antrenör; Özcan Sevinç

Hendek Gençlik; Volkan** Özgür* Orhan** Bedirhan* Nizamettin** Levent** Muhammet**Oğuzhan* (Kemal** Dak.65) Serdar** Beytullah** Suat* (Orhan** Dak.60)

Antrenör; Aslan Taşkın

Kırmızı Kartlar;

Hendek Gençlik; Bedirhan (Dak.42)- Volkan (Dak.86) – Muhammet (Dak.88)

 

Goller; Özgür ( Dak.31-39-50) Özkan (Dak.56) Pamukovaspor , Suat ( Dak.6) – Orhan ( Dak.68) Hendek Gençlik;