Hendek Vadi Emlak
SAÜ Hendek Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR) Öğrencileri Topluma hizmet uygulaması kapsamında Ana okulu projesi  Garanti Bankası Müdürü Ekrem Biçer ve Halk Bankası Müdürü Haydar Akın’ın yaptığı maddi katkıları ile Atikehanım Ortaokulu ana okulunda hayata geçirildi.

 SAÜ Hendek Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yar.Doç.Dr.Mehmet Kaya , Garanti Bankası Müdürü Ekrem Biçer ve Halk Bankası Müdürü Haydar Akın’ın öncülüğünü yaptığı , SAÜ Hendek Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR) 4.sınıf Öğrencileri Revait Göksel, Basri Akgül, Muzaffer Balcan, Eda Altunel,Merve Cengiz ve Cansu Alan Topluma hizmet uygulaması kapsamında gerçekleştirilen Atikehanım Ana okulu projesinin tamamlanmasının ardından açılış gerçekleşti.

Atikehanım Ortaokulu Ana okulunda yapılan Açılışa Kaymakam Mustafa Ayhan ,Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Rahmi Karakuş, Dekan Yardımcısı Yar.Doç.Dr.Mehmet Kaya ,İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, Garanti Bankası Müdürü Ekrem Biçer ve Halk Bankası Müdürü Haydar Akın,Okul müdürü Kamil Duman,Okul Müdürleri ,öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Açılış öncesi Atikehanım Ortaokulu müdürü Kamil Duman bilgiler vererek okula her türlü destek veren SAÜ Eğitim Fakültesine ,Banka müdürlerine ve herkese teşekkür etti.

Dekan Prof.Dr.Rahmi Karakuş ise bugüne kadar yaptığımız gibi bundan sonra da ne yapabilirsek yapmaya devam eeceğiz.Garanti Bankasının sahiplenmesi çok güzel.Bundan sonrada devam edeceğine inanıyorum” dedi.

Garanti Bankası Hendek Şube Müdürü Ekrem Biçer ise neleri yapabilirizi düşündük ve öğrenci arkadaşlarımızın hazırladığı projeyi hayata geçirmek için çalışmalara başladık.Bu çalışmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Kaymakam Mustafa Ayhan ise böylesine güzel bir çalışmaya imza atana ve emeği geçen herkese teşekkür ederek , Eğitimde kalitenin sadece eğitici ile ölçülmediğini ,fiziki ortamlarında çok önemli olduğunu belirtti.

Açılış ve konuşmaların ardından proje kapsamında yenileme ve tefrişat çalışmaların yapıldığı anasınıfı gezildi.Slayt sunum ve ikramların ardından program son buldu.