Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Eğitim Fakültesi’nde başarılı seminer programı

 SAÜ Hendek Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlar Topluluğu tarafından düzenlenen ‘Beden Dili ve Güç Oyunları’ adlı programda uzman Cumali Can, öğrencilere ve Hendek halkına seminer verdi.

 

Katılım belgesi verildi

SAÜ Hendek Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlar Topluluğu, ‘Beden Dili ve Güç Oyunları’ adlı bir seminer programı düzenledi. Hendek Ticaret Merkezi’nde düzenlenen ve sabah-akşam olmak üzere 2 oturum halinde yapılan seminere katılan uzman Cumali Can, öğrencilere beden dilini etkili kullanma ve iletişimde güç oyunları konuları hakkında bilgi verdi. Seminere katılanlara program sonunda Cumali Can imzalı Türçe ve İngilizce katılım belgesi verildi.

Öğretmen adaylarına

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğrenci Temsilcisi İbrahim Halil Fırtına, “Alanında uzman hocamızı Ankara’dan getirdik, inşallah herkes için çok yararlı olmuştur. Özellikle Topluluk Önünde Etkili Konuşma günümüzün sorunu. Bu konuda verdiği bilgiler geleceğin öğretmenleri için yararlı olacaktır” dedi. Topluluk başkanı Mustafa Yaman ise, “Öğrenci arkadaşlarımızın ve Hendek halkının gösterdiği bu ilgiden dolayı teşekkür ederim, inşallah en kısa zamanda farklı konularda farklı hocalarımızı sizlerle buluşturacağız” dedi.