Edinilen bilgilere göre; Hendek Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi'nde meydana gelen olayda Tuncay G. (55) isimli şahıs tartıştığı iddia edilen E. E. isimli kadını vurduktan sonra oğlunun mezarı başında kendi canına kıydı.

YÜREK BURKAN PAYLAŞIM

İntihar eden Tuncay G.'nin oğlu Gökmen G.'nin 30 Mart 2022 tarihinde 26 yaşında hayatını kaybettiği öğrenildi. Tuncay G.'nin oğlu hakkında yaptığı paylaşım ise yürekleri burktu.

Paylaşım ise şu şekilde; "Senin için nasıl bir cümle kurayım evlat, ne söyleyeyim yavrum, bu genç yaşında kıydılar sana ve sebep oldular bu gençliğine, olmayan adalet elbet bir gün tecelli edecek. Seni kucağıma aldığım ilk gün dünyalar benim olmuştu, 22 Mayıs 1996 günü çarşamba akşamı saat 21:05 idi. Seni bir bebek olarak kucağıma aldığımda seninle ne kadar bir süre ne kadar bir hayat kuracağımı bilmiyordum.Yirmi altı (26) yıl kalbimle yürekten sevdim seni ben, acısıyla tatlısıyla çok şeyler sığdırdık bu hayata, iyi ki benim evladım, iyi ki benim yavrum oldun. Ailene yaşattığın evlatlık duygusuyla, güzelliklerinle sana teşekkür ediyorum.30 Mart 2022 günü saat 14:30 da bizleri bırakıp gittin. O anki acını yüzüme, kalbime ve yüreğime bir ok gibi saplayarak haykırarak gittin evladım o an ben sana şifa olamadım evlat, olamadım. Ben allahıma yalvardıkça buraya kadarmış dedi Allahım bana. Kocaman bir yıl oldu evladım bu acıları ne unutacağım ne de unutturacağım sana söz verdim evladım. Nefes aldığım her günüm, nefessiz geçen günlerim oldu artık. Mekanın cennet olsun güzel evladım canım oğlum, nurlar içinde uyu…."