Hendek Vadi Emlak
Hendek’te 19 Mayıs Gençlik ve spor bayramı şenlikleri kapsamında yapılan çeşitli turnuvalarda dereceye giren öğrenciler ve okullara ödülleri verildi.

Hendek Atatürk stadında yapılan 19 Mayıs Gençlik ve spor bayramı kutlamalarında düzenlenen gençlik koşusunda Erkekler 3 Metre Atletizm yarışması  sonunda Atikehanım Anadolu Lisesi öğrencisi Ruhan Yücel birinci  yine aynı okuldan Muhammet Kundakçı ikinci ve Harun Özkan üçüncü oldu.

Kızlarda ise 2 metre Atletizm koşusunda Kız Meslek Lisesi ilk üç sırayı kaptı.Betül Küreyen birinci,Saadet Pekucuz ikinci ve Senem Kandaz üçüncü oldu.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları sonunda daha önce çeşitli branşlarda yapılan turnuvalarda dereceye giren okul ve öğrencilere ödülleri Kaymakam Mustafa Ayhan, Garnizon Komutanı Üsteğmen Hasan Dağcı, Cumhuriyet Baş Savcısı Can Bayır,  Belediye Başkanı Ali İnci, AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, CHP ilçe Başkanı Selami Karakadı,  İlçe Emniyet Müdürü Metin Çetgeroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, İlçe Gençlik hizmetleri spor müdürü Hüdaverdi Bahadır ve daire amirleri verdi.