HİÇBİR YERDE BULUNAMAMIŞTI, MÜGE ANLI DEVREYE GİRDİ
Hendek İlçesi Beyköy Mahallesi'nde ikamet eden Ayşe Çalışkan, çocukları Zeynep (2), Seher (6) Sevim (5) Kurban Bayramı’nın ilk gününden itibaren kayıptı. Annesinden ve üvey kardeşlerinden haber alamayan Muharrem Konak polis ve jandarmadan yardım istedi. 12 gündür kayıp olan ve hiçbir yerde bulunamayan Ayşe Çalışkan ve 3 çocuğunun izine ATV Tatlı Sert Programı yapımcısı Müge Anlı ulaştı.
SAKATLAR DERNEĞİ ARACI OLDU
Haberhendek.com.’un haberi üzerine duyarsız kalmayan Türkiye Sakatlar Derneği Adapazarı Şube Başkanı Sibel Özkal, durumu ATV Tatlı Sert yapımcısı ve sunucusu Müge Anlı ve ekip arkadaşlarına bildirdi. Müge Anlı, programı tatilde olmasına rağmen ekibini Sakarya’ya göndererek iz sürdü. 12 gün haber alınamayan Ayşe Çalışkan ve 3 çocuğu yapılan sadece 1 günlük çalışma sonucu Ankara Yeni Mahalle’de bulundu.
TUTARSIZ İFADELER
Ankara’da bulunan Ayşe Çalışkan, Hendek’te ki evine getirilirken, neden gittiği ve 12 gün boyunca neler yaşadığı konusunda ise tutarsız ifadelerde bulundu. Yakınları, Ayşe Çalışkan’ın psikolojik sorunları bulunduğunu dile getirdi.
TEŞEKKÜR ETTİ
Türkiye Sakatlar Derneği Adapazarı Şube Başkanı Sibel Özkal, Müge Anlı ve ekibine teşekkür ederken, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü aileyi yakın takibe aldı.