Hendek İnşaat Tadilat
Hümeyra Beyza’dan sonra bir büyük başarı da Nurcan Çiçek’ten geldi

 Konya’da düzenlenen Avrupa Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası’nda +60 kiloda mindere çıkan Nurcan Çiçek, gümüş madalya kazanarak gururumuz oldu.  

AVRUPA 2.’Sİ

Konya’nın ev sahipliği yaptığı Avrupa Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası’nda bronz madalya kazanan Hümeyra Beyza Ünlüsoy’dan sonra Nurcan Çiçek’de göğsümüzü kabarttı. +60 kiloda mindere çıkan Hendek Belediyesi Karate Takımı’nın milli sporcusu Nurcan Çiçek finalde yenilerek gümüş madalya kazandı. Nurcan Avrupa ikinciliğiyle gururumuz oldu. Final maçında Litvanya’lı rakibine 2-0 yenilen Nurcan ülkemize gümüş madalya kazandırdı. Final maçı sonrasında Nurcan bir yandan kaçan altın madalyaya üzülürken diğer yandan gümüş madalya kazanmanın sevincini yaşadı.

KUTLUYORUM

Hendek Belediyesi Karate Takımı’ndan Nurcan ve Hümeyra Beyza’nın Avrupa Şampiyonası’nda elde ettiği başarı Antrenör Nurkan Kayacık’ı mutlu etti. Sporcularını kutlayan deneyimli antrenör Kayacık, “Avrupa Şampiyonası’nda hedefimize ulaştık. Gümüş madalya kazanan Nurcan ve Avrupa üçüncüsü olan Beyza çalışmalarının karşılığını aldılar. Oldukça güçlü rakiplerine karşı iyi mücadele ettiler. İki sporcumuzu da kutluyorum. Çok güzel bir şampiyona geçirdik” şeklinde konuştu. Öte yandan Konya’da düzenlenen şampiyona bugün sona erecek.