Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Noksel İlköğretim Okulu 5-A sınıfı velileri, velilerini beş yıl boyunca okutan sınıf öğretmeni Şükran Hamedoğlu’na veda gecesi düzenledi, bir de doğum günü sürprizi yaptı.

 

Noksel İlköğretim Okulu 5-A sınıfı velileri, çocuklarını beş yıldır okutan sınıf öğretmeni Şükran Hamedoğlu için Kampüs Kafe’de sürpriz bir doğum günü partisi ve veda gecesi düzenledi. Geceye sınıf öğretmeni Hamedoğlu ile veliler ve veliler katıldı. Gecede bir konuşma yapan sınıf annesi Emine Özkür, çocukları gibi kendilerinin de sınıf öğretmeni Hamedoğlu’na veda etmenin hüznünü yaşadıklarını belirtti.

Sabır ve fedakârlık

Özkür, “Başlangıçlar heyecanlı ve güzeldir. Bitişler ise zor. Beni ve velilerimizi hüzünlendiren dönemdeyiz. Hayatımızın bir sayfasını iyi ve kötü anılarla kapatırken, diğer sayfasını da yeni beklentiler ve umutlarla açıyoruz. Beş yıl boyunca biz ailelerden sonra çocuklarımıza verdiği eğitim, öğretim de büyük sabır ve fedakârlık göstererek yavrularımızı bugüne ulaştıran öğretmenimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Nasıl geçti bilemedik

Sınıf öğretmeni Şükran Hamedoğlu ise duygularını şu şekilde dile getirdi: “Bu güzel gecede hep birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum. Beş yıl göz açıp kapayıncaya kadar nasıl geçti bilemedik. Ayrılmanın burukluğu içerisinde olsak da birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu güzel geceyi hazırlayan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

Doğum günü pastası

Gecede yenen yemeğin ardından Hamedoğlu için sürpriz bir doğum günü kutlaması da yapıldı. Hazırlanan doğum günü pastasını kesen Hamedoğlu, mutluluğunu öğrencileri ve velilerle paylaşarak yeni yaşını kutladı. Hamedoğlu için düzenlenen veda ve doğum günü gecesinde öğrenciler, veliler ve öğretmenleri bol bol eğlenerek mutluluklarını pekiştirdiler.