İç donanımı, televizyonu, bilgisayarı yenilenen kütüphaneye çok sayıda kitap bağışlandı. Eksikleri tamamlanan kütüphane 6 Haziran 2022 Pazartesi günü İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yakup KALAYCI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fethi KAYMAZ, Cüneyt ÇETİNKAYA’nın annesi, babası, arkadaşları ve çok sayıda öğretmenin katılımı ile açıldı.

Açılış töreni sırasında İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Yakup KALAYCI merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diledi. Yapılan bu güzel çalışmanın eğitim öğretime önemli bir katkı olduğunu ifade ederek teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN birçok bağışçının okullara katkı sağlayarak modernize ettiklerini, okulların önemli ihtiyaçlarını karşıladıklarını ve bu kişilere minnettarlığını dile getirdi.

Cüneyt ÇETİNKAYA’nın Annesi, Babası, yakınları ve diğer katılanlarla birlikte kütüphane gezildi.

Cüneyt ÇETİNKAYA’nın Babası Hüseyin ÇETİNKAYA, oğlunun başarılı bir mühendis olarak okumayı ve okutmayı sevdiğini, hayalinin öğrencilere burs vermek olduğunu söyledi. Oğlunun bu düşüncesini vasiyet olarak kabul ettiklerini ve eğitim kurumlarına yardımlarının devam edeceğini ifade etti.