Hendek Vadi Emlak
Kapatılan eski Kırkpınar Belediye başkanı Niyazi Bağdat, düzenlene törenle Milliyetçi Hareket Partisi'ne katıldı. Sapanca İlçe teşkilatı kadın kolları bürosunda düzenlenen törenle Niyazi Bağdat’a parti rozeti takıldı. Törende ayrıca partiye katılan eski Demokrat partili Süleyman Türkkan ve işadamı Celal Tanta’ya da rozetleri takıldı.

MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu,MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel,MHP Hendek Belediye Meclis Üyesi Adayları Hüdaverdi Bahadır,Cengiz Şişman , Kapatılan Kırkpınar Belediye Başkanı Niyazi Bağdatın katılım programına katıldılar.

Niyazi Bağdat’a parti rozetinin takılması için düzenlenen törene, MHP Sakarya Milletvekili Prof.Dr. Münir Kutluata, İl Başkanı Av. Levent Bülbül ve il teşkilatı yönetim kurulu üyeleri, İl kadın kolları, Sakarya’nın tüm İlçe başkanları, Sakarya’da belirlenen 7 belediye başkan adayı, Sapanca İlçe başkanı Berat Taner, İlçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri, belediye başkan adayı Oya Arapoğlu, Kadın kolları başkanı Neriman Onbaş, Ülkü Ocakları başkanı Emrah Özen, partililer ve yaklaşık 1000 e yakın vatandaş katıldı. Katılımın bu denli yüksek olacağını tahmin edilemezken Salona sığmayan yaklaşık 700-800 kişi dışarıda bekledi.

Törene 1 otobüs ve 20 ye yakın özel araç ile konvoy halinde gelen Niyazi Bağdat siyasi gücümden bir şey kaybetmedim imajı verdi.

Törenin açılış konuşmasını Sapanca İlçe başkanı Berat Taner yaptı daha sonra Oya Arapoğlu,  İl Başkanı Av. Levent Bülbül, Sakarya Milletvekili Prof.Dr. Münir Kutluata ve Niyazi Bağdat bir konuşma yaptılar konuşmalarında:

 

Berat Taner; “Sapanca Belediyesine üç hilalli bayrağı dikeceğiz.”

Program açılışında konuşan MHP İlçe Başkanı Berat Taner, “Cenabı Allah bize nefes verdikçe, birbirimize kenetlendikçe, sahip çıktıkça, 3 hilal bayrağını 30 Mart gecesi Sapanca Belediyesi’ne Allah nasip ederse hep birlikte asacağız” dedi.

 

İl Başkanı Av.M. Levent Bülbül;  “AKP belediyelerinden bayrağı teslim alacak ve ortaya bütün tahribatı gidereceğiz.”

Arkadaşlar burada riya yok, burada sahtekârlık yok, adaylarımızın yüzünü görüyorsunuz hepsi güler yüzlü hepsi samimi hepsi milletimize hizmet aşkıyla yanıp tutuşan arkadaşlarımız. Artık sadece sapanca değil Sapanca’da inşallah bu enerjiyi gördüğümüzde değişimi yaşayacağımıza Allah’ın izniyle bu zaferin bizim olacağına inancımız bir sefer daha pekişti. Sakarya’nın genelinde ve Türkiye’de Allah’ın izniyle inşallah milliyetçi hareket partisi kadroları artık yolsuzluk usulsüz ve ahlaksızlık batağına saplanmış olan AKP belediyelerinden bu bayrağı teslim alacak ve ortaya çıkan bütün tahribatı giderecektir inşallah.

 

MHP Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Münir Kutluata; “Niyazi Bağdat ile gönüllerimiz bir.”

Mesele sadece sapanca meselesi değil, hepimiz Sapanca’nın sıkıntılarıyla Türkiye’nin sıkıntılarını Sapanca’nın sıkıntılarıyla Sakarya’nın sıkıntılarına da vakıfsınız.  Milliyetçi Hareket Partisinin bu gidişi inşallah Türkiye’yi içine düştüğü bu dar boğazdan içinde sokulduğu bu kuşatmadan içine sokulduğu bu yabancı ve yerli işbirlikçilerin hücumundan kurtulacak gidiştir. Bu gidiş inşallah her şeyiyle ihmal edilmiş olan ilimizin bu ihmalkârlıktan kurtarılacağı ve hak ettiği seviyeye getirileceği gidiştir. O bakımdan ben bizim bir araya gelmemize vesile olan çok değerli dostumuz bulunduğu mevkide çok şerefli itibarlı pozisyon sergilemiş olan. Belediyeci olarak isim yapmış olan Niyazi Bağdat beyi gönüllerimizin bir olduğunu başından beri düşünüyordum. Âmâ şu anda fiilen bir araya gelmemizden kendisinin bu jesti göstermesinden ve arkadaşlarıyla birlikte bu tavrı sergilemesinden duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum.

 

Niyazi Bağdat; “Belediyeyi Yüzde 29 oyla AKP ye kaptırmamak için buradayım”

Biliyorsunuz ben geçen dönem aday olmuştum. Yalnız geçen dönem yanlış yaptım. Yüzde 29 oyla AKP ye belediye başkanlığını kaptırdım. Yüzde 71 oy dışarda kaldı. Belediye konusun bir sohbetimiz oldu birlikte çalışır mıyız dedi. 10 aydan beri sıkı sık görüştük. Bizim güzel projelerimiz var Sizin de projeleriniz var bunları birlikte uygulayabiliriz Sapanca’yı daha güzel bir noktaya getirebiliriz diye düşüncelerini aktardı. Bende düşündüm geçen dönemki gibi yüzde 29 oyla AKP ye veya başka bir partiye belediyeyi kaptırmayalım diye kendilerine birlikte hareket etmek için karar verdik.

 

 

 

Oya Arapoğlu; “30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan belediye seçimleri Sapanca için yeni bir başlangıç olacaktır.”

 

Sayın Milletvekilim, Sayın İl başkanım, İlçeBaşkanım, İl ve İlçe teşkilat yöneticilerim, Belediye başkan adayı arkadaşlarım, Değerli hemşerilerim, hanımefendiler, beyefendiler bu akşam Kırkpınar Eski Belediye Başkanı Niyazi Bağdat ve arkadaşlarının Milliyetçi Hareket Partisi saflarına katılması münasebetiyle bir araya gelmiş bulunuyoruz.

Bu organizasyona iştirak ettiğiniz için teşekkür ediyor, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyor hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz.

30 mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler Sapanca için bir kader ve karar anıdır. Sapanca için yüreğini koyan herkes gibi bu seçimleri çok önemsiyor ve çalışmalarımıza uzun zamandır ara vermeden devam ediyoruz.

Yaptığımız çalışmalar sırasında siz değerli hemşerilerimizden gelenbirleşin, iş birliği yapın, ortak hareket edin çağrısını; genel merkezimizin ve il başkanımızın desteği, ilçe başkanımız ve yönetimdeki arkadaşlarımızla parti istişare kurulunun onayını alarak gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bu güç birliğinin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Sapanca'nın aydınlık geleceği için vermiş olduğu bu karardan dolayı Niyazi Bağdat'a bir kez daha tüm teşkilatım adına teşekkürlerimi sunuyorum. Partimize hoş geldiniz şeref verdiniz.

Niyazi Bağdat tüm Sapanca'nın sevgisini kazanmış, yaşanabilir ve çağdaş belediyecilik uygulamaları ile herkesin taktirinitoplamıştır. Belediyecilik ve siyasi tecrübesi bizim çalışmalarımıza da ivme kazandıracak, gücümüze güç katacaktır.

Güzel Sapanca’mızı Dünya yıldızı yapma idealimiz gerçekleştirmek için verdiğimiz mücadeleye büyük katkı yapacaktır. Üreten, büyüyen, gelişen, çağdaş Sapanca hayalimizi gerçekleştirmek üzere her birimize düşen bir görev var en önemli görevimiz bir olmaktan, beraber olmaktan, güç birliği yapmaktan geçiyor.

Bugün tüm Sapanca'nın dikkati buraya çevrilmiştir, Akçay’ın, Kurtköy’ün, Yanık'ın, Hacı Mercan’ın, Fevziye’nin, Mahmudiye’nin tüm Sapanca’nın aklı bugün buradadır. Sapanca'nın en doğusundan en batısına, en kuzeyinden en güneyine her noktasına Milliyetçi Hareket Partisinin eli uzanacaktır.

Akıllı dokunuşlarla ilçemizin sorunlarının üstesinden gelecek yenilikçi hizmetlerimiz ve yatırımlarımızla çocuklarımızın, gençlerimizin, yaşlılarımızın, analarımızın ve babalarımızınrefah, huzur, mutlu ve güvenle yaşayacağı bir kent tasarlayacağız. Sapanca bizimle sevinecek, Sapanca'nın yüzü bizimle gülecektir.

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan belediye seçimleri Sapanca için yeni bir başlangıç olacaktır.

Sapanca için belirlediğimiz hedef olan Milli ve manevi değerlerimizi koruyarak, en ileri belediyecilik yöntemleriyle ve sürdürülebilir gelişme anlayışımızla yeni bir kent vizyonu ortaya koymak, Sapanca’mızı çok yüksek seviyelere taşımak azmi ve kararlılığı içerisinde hiç durmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Hepimize çok iş düşmektedir, oturmayacağız, beklemeyeceğiz, dinlenmeyeceğiz, el ele, kol kola, omuzomuza tüm halkımıza ulaşacağız, hiç bir siyasi parti farkı gözetmeksizin tüm halkımızı kucaklayacağız, tüm halkımızın güvenini kazanacağız. Kapımızda, gönlümüzde tüm halkımıza sonuna kadar açık olacaktır.

Hepimiz biliyoruz ki Sapanca'nın başka çaresi kalmamıştır, Sapanca’nın tek umudu buradaki ortak aklıdır, buradaki güç birliğidir. Bugün burada ilk adımı atılan güç birliği dalga dalga tüm Sapanca'mıza yayılacaktır. Birlikte başaracağımıza ve Sapanca'da bir devri kapatacağımıza olan inancımız sonsuzdur. 

Artık Sapanca’da Muhalefet olarak son günlerimizi geçirmekteyiz yerel seçimlere sadece 136 günkalmıştır. Sayınvekilim Ankara’ya gidince Genel Başkanımıza müjdeyi verebilirsiniz "Milliyetçi Hareket Partisi Sapanca’da tüm teşkilatıyla ve tüm kadrolarıyla belediye yönetimine talip ve hazırdır".136 gün sonra Sapanca'nın sancağını Ankara’ya getireceğimize tüm teşkilatım adına söz veriyorum.

Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun, üstlendiğimiz bu kutsal görevde Allah yüzümüzü kara çıkarmasın. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum..

Ne mutlu Türküm diyene.