Hendek Vadi Emlak
Hendek TEM Otoyolunda, yakınlarının nişanından dönen vatandaşları taşıyan minibüsün karşı şeride geçerek takla atması sonucu meydana gelen kazada ölenlerin sayısı 2ye yükseldi. Kazada ağır yaralanan 9 yaşındaki Aleyna Kabal, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Ankarada yakınlarının nişan törenine katıldıktan sonra İstanbuldaki evlerine gitmek üzere yola çıkan grubu taşıyan Yılmaz Yılmaz (35) yönetimindeki 34 ZD 3428 plakalı minibüs, TEM Otoyolu Hendek Gişeleri yakınında sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkmıştı. Bariyerleri aşarak karşı yöne geçen minibüs, takla atarak emniyet şeridinde ters dönmüş; kazada, araçta bulunan Oktay Yılmaz (32) olay yerinde hayatını kaybetmişti.

 

Sürücü Yılmaz ile Hasan, Kani (67), Güler (68), Fatma (26), Gamzenur (3), Gülernur, Özlem ve İsmail Hakkı Yılmaz, Aleyna, Cansel ve Güldane Kabal (34) ile Hatice Açıkgöz (20) ise yaralanmıştı. Kazada ağır yaralanan Aleyna Kabal, tedavi gördüğü Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde yaşamını yitirdi