Hendek Vadi Emlak

Hendek Gençlik Merkezinde düzenlenen Yavuz ve Nermin çiftinin düğün cemiyetlerine MHP İl Başkanı Levent Bülbül, MHP Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük, MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, MHP Sakarya Milletvekili Adayı Ali Rıza Acartürk, Hendek İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Nigar Görüm, MHP Belediye Meclis Üyeleri, Gürbüz ve Sarıca ailelerinin sevenleri ve yakınları katıldı.

MHP İl Başkanı Levent Bülbül, MHP Milletvekili Adayı Ali Rıza Acartürk, MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ve Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük ,Yavuz ve Nermin Gürbüz çiftine hediyelerini takdim ederek mutluluklar dilediler.

HGM’de düzenlenen düğün cemiyetinde Yavuz ve Nermin Gürbüz çifti havaii fişek gösterileri altında coşkulu bir şekilde salona girerek pasta kesti. Pasta kesimin ardından bir ömür hayata yelken açan Yavuz ve Nermin çifti kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan misafirleri ile gönüllerince eğlenerek mutluluklarını pekiştirdiler. 

Gürbüz ve Sarıca aileleri çocuklarının mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan misafirleri ile yakından ilgilenerek ikramlarda bulundular.

Gürbüz ve Sarıca aileleri çocuklarının düğün cemiyetine katılan tüm misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

Düğün cemiyeti sonrası bir ömür hayata yelken açan Yavuz ve Nermin Gürbüz çiftini yalnız bırakmayan arkadaşları Uzuncaorman mahallesinde ki baba evinde eğlencelerine devam ettiler.

Haberhendek ailesi olarak Yavuz ve Nermin Gürbüz çiftine sağlık, huzur ve bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.