MHP İlçe Başkanı Burhan Namlı, Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Gürbüz ve Meclis Üyesi Nigar Görüm ile birlikte İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan’ı makamında ziyaret ettiler.

MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı “Türk Polis Teşkilatı, ülkemizin en köklü ve yüksek donanıma sahip, çağdaş ve evrensel değerler anlayışı ile toplumun huzur ve güvenliğini başarı ile sağlayan önemli bir teşkilattır. Bugün Türk Polis Teşkilatı, 176.ncı kuruluş yıl dönümünün haklı gururunu yaşamaktadır.

10 Nisan 1845 tarihinden bu yana, milletimizle yan yana duran emniyet teşkilatımızın 176 kuruluş yıldönümünü yürekten kutluyor, bizler emin ellerde ve emniyette olalım diyerek, canını feda etmiş olan aziz teşkilat mensubu şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Hendek Emniyet mensuplarımız başta olmak üzere tüm polis teşkilatımızın da, aileleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan Türk Polis Teşkilatı, 176.ncı kuruluş yıl dönümünde Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden MHP İlçe Başkanı Burhan Namlı ve beraberindekilere teşekkür etti.