MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, “Böyle meydan okumalara can kurban” diyerek Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal'a meydan okurken, Belediye Başkan adayı Ali Kemal Sofu'da Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu'na meydan okudu.

Sosyal medya hesabından paylaşım yaparak Cumhur İttifakı ortağı Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal’a meydan okuyan MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, “Böyle meydan okumalara can kurban. Yangınlarda zarar gören ormanlarımızı yeşertmek için, gelecek nesillerimize daha yeşil bir ülke bırakmak için birbirine meydan okuyan ezeli rakip ebedî dost kulüplerimizi tebrik ediyorum. Bende bir #TÜRK Milliyetçisi ve #TÜRKİYE sevdalısı olarak İlimizin plakası 54 adet fidanla Ak Parti İlçe Başkanı Sn. Hasan Serdar Baykal beye meydan okuyorum. #HatayİçinElele #TÜRKİYEİçinElele” ifadeleri yer aldı.

Sofu ise Sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda ise Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na meydan okudu.

Sofu paylaşımında ise “Yangınlarda zarar gören ormanlarımızı yeşertmek için, gelecek nesillerimize daha yeşil bir ülke bırakmak için birbirine meydan okuyan herkesi tebrik ediyorum.

Bende bir #TÜRKİYE sevdalısı olarak İlçemiz nüfusunu temsilen 85 adet fidan bağışlayarak Belediye Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu'na meydan okuyorum. #HatayİçinElele #TÜRKİYEİçinElele” ifadeleri yer aldı.