Hendek Vadi Emlak
Hendek Çamsan Fabrikası birimler arası futbol turnuvası oynanan final maçı ile son buldu.Final Maçında Parkelam ile karşı karşıya gelen Milanlı Bakım sahadan 4-3 galip ayrılarak şampiyon oldu.

Turnuva sonu gecenin ilk karşılaşmasında MDF Üretim-1 ile Curcunaspor 3.lük için mücadele etti.Kıyasıya geçen karşılaşmadan MDF Üretim-1 , 3-2 galip ayrılarak 3.oldu.

Final Maçında ise Milanlı Bakım ile Parkelam karşılaştı.Kıyasıya mücadeleye sahne olan final maçında Milanlı Bakım,Parkelam karşısında 4-3 galip ayrılarak şampiyonluk kupasını aldı.

Final maçını Çamsan Fabrika Genel Müdürü R.Suat Kılıç,Genel Müdür Yardımcıları Metinay Topkaya,Erdoğan Erkan,Danışman Prof.Dr. Mustafa Usta, Fabrika Müdürü Latif Görece,Şefler ve çok sayıda Fabrika personeli izledi.

Final maçının ardından Genel Müdür R.Suat Kılıç, Şampiyon olan Milanlı Bakım takım kaptanı Koray Oral’a kupasını verdi.Grup maçları dahil namağlup finale çıkarak  Şampiyon olan Milanlı Bakım sporcuları şampiyonluğu doyasıya yaşadılar.

Çamsan Fabrikası birimler arası futbol turnuvasında Milanlı Bakım şampiyon olurken,Parkelam ikinci,MDF Üretim-1 üçüncü, Curcunaspor ise dördüncü oldu.

Çamsan Fabrikası Kupa töreni ayrı bir tarihte Fabrikada düzenlenecek.

 

Milanlı Bakım  : 4

Parkelam         : 3

Hakem : Fatih Altuntaş

Milanlı Bakım : Güray, İzzet, Mustafa, Koray, Gökhan Öztürk,Serkan, Gökhan, Erdinç, Özdal, Kenan,

Parkelam : Nurbay, İrfan, Emre, Yusuf, Ali, Mehmet, Samet, Hasan Sütlü, Hasan,Turgay

Goller : Serkan (3), Güray (Milanlı Bakım), Emre,Mehmet (2)(Parkelam)

 

MDF Üretim-1 : 3

Curcunaspor    : 2

Hakem : Fatih Altuntaş

MDF Üretim-1 : Ferdi, Bahri, Fatih, İsmail, Abdullah, Halit, Samet, Cem, Efe

Curcunaspor : İsmail , Kasım, Kerem, Erkan,Taşkın, Fuat, Gökhan, İbrahim, Volkan, Kerem Ayral

Goller : Samet (2), Halit (MDF Üretim-1), Fuat,Gökhan (Curcunaspor)