Hendek Vadi Emlak
 SAÜ Hendek Meslek Yüksek Okulu  Müdürü Doç. Dr. İbrahim Yüksel, Protokole iftar verdi.

Hendek Belediyesi Bayraktepe Tesislerinde Hendek MYO Müdürü Doç. Dr. İbrahim Yüksel tarafından verilen ve ev sahipliğini SAÜ , Hendek Kaymakamlığı ve Hendek Belediye Başkanlığının yaptığı protokol iftar yemeğine Kaymakam Mustafa Ayhan, Belediye Başkanı Ali İnci, Anayasa Mahkemesi Üyesi Prof. Dr. Engin Yıldırım, SAÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, YÖK Üyesi Prof. Dr. Ömer Anayurt, Kredi Yurtlar Genel Müdürü Hasan Albayrak, Genel Müdür Yardımcısı Yıldıray GÜRLER, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. Ali Yalçın, Prof. Dr. Musa Eken, Prof. Dr. Fatih Üstel, , SAÜ. Genel Sekreteri Metin Küçük, MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Halit İnci, Hendek MYO Müdür Yardımcıları,  SAÜ Daire Başkanları ve diğer davetliler katıldılar.

 İftar yemeği öncesi  Anayasa Mahkemesi Üyesi Prof. Dr. Engin Yıldırım, SAÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas,  YÖK Üyesi Prof. Dr. Ömer Anayurt, Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan, Belediye Başkanı Ali İnci,  Kredi Yurtlar Genel Müdürü Hasan Albayrak ve protokolün diğer üyeleri bir süre sohbet ettiler.  Sakarya İli ve özellikle Hendek İlçesindeki bazı proje ve çalışmaların yer aldığı sohbet iftar sonrası da devam etti.

 Belediye başkanı Ali İnci konuşmasında Hendek için söz verdikleri bir çok projeyi tamamladıklarını bunlardan birisinin de Hendek Meslek Yüksekokulu için yeni kampüs alanının oluşturularak binalarının yapılması olduğunu, projelerin Sakarya Üniversitesi tarafından tamamlandığını ve artık temel atma aşamasına gelindiğini ve temel attıktan sonra da çok kısa bir sürede tamamlanacağını belirtti.

 SAÜ Rektörü Prof.Dr.Muzaffer Elmas ise bu projeye çok önem verdiklerini ve projenin tamamlanarak Hendek Meslek Yüksekokulunun yeni kampüsüne kavuşması için gerekli her türlü çalışma ve desteği vereceklerini ifade etti.

 Eşlerin de katıldığı protokol iftar yemeğinde; SAÜ. Hendek Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. İbrahim Yüksel, ise yaptığı konuşmada iftar yemeğine katılan herkese çok teşekkür ederken”Hendek Meslek Yüksekokulunun yeni kampüs yerinin alımından bugüne kadar katkı sağlayan, Sakarya Valisi Mustafa Büyük’e  Şaban Dişli başta olmak üzere Sakarya Milletvekillerine, SAÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’a Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan’a ve Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’ye ve emeği geçen herkese şükranlarını sunarak, bu desteklerin bundan sonraki süreçte de artarak devam edeceğine içtenlikle inandığını belirtti.