Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Meslek Yüksekokulunda Yüksek Onur ve Onur belgesi alan öğrencilere belgeleri verildi.

2011-2012 öğretim yılı güz yarıyılı sonunda Yüksek Onur ve Onur belgesi almaya hak kazanan öğrencilerin belgeleri MYO Müdürü Doç. Dr. İbrahim Yüksel, Başkanlığında Müdür Yrd. Yrd. Doç. Dr. Nihat Kurt, Müd. Yrd. Öğr. Gör. Muhammet Özyurt ve Bölüm Başkanlarının da  katıldığı bir törenle öğrencilere verildi.  

Güz yarılı sonunda not ortalamasını 4.00 tam not üzerinden 4.00 ortalama yaparak tamamlayan İşletme Bölümü öğrencisi Fatma Yazar’ a ve Muhasebe ve Vergi Bölümü öğrencisi Hanife Gültaş’ a Hendek MYO Müdürü Doç. Dr. Yüksel belgelerini verirken bu üstün başarılarından dolayı öğrencileri kutladı. Ayrıca 3.95 not ortalaması ile dönemini tamamlayan Muhasebe ve Vergi Bölümü öğrencisi İlknur Gider’ e Müdür  Yrd.  Öğr. Gör. Muhammet Özyurt belgesini vererek kendisini tebrik etti.

Müdür Yardımcısı, Yrd. Doç. Dr. Nihat Kurt, Bölüm Başkanları ve Öğretim Elemanlarıtarafından Hendek Meslek Yüksekokulu Bölümlerinde Yüksek onur ve Onur belgesi almaya hak kazanan öğrencilere belgelerinin takdim edilmesi ile devam eden tören öğrencilere sunulan ikram ile son buldu.

Not : Haberimiz 25-02-2012 Cumartesi günü (Yarın) Sakarya Yenihaber gazetesinde çıkacaktır.İlçemiz Gazete Bayilerinden alabilirsiniz