Hendek İnşaat Tadilat
Amasya  Yeşilırmak ilköğretim okulu yıldız kız futbol takımından muhteşem başarı.

2011/2012 eğitim öğretim yılında  okul sporları ve GSGM’nin düzenlemiş olduğu yıldız kızlar futbol müsabakaları  Hatay’da oynan final müsabakalarıyla sona erdi.Daha önceki yıllarda almış olduğu başarılarla bizi onurlandıran Hendeğimizin yetiştirdiği beden eğitimi öğretmenlerinden ve Başarılı Antrenör İdris Demir’in abisi Mustafa Demir bu başarılarını almış olduğu  üçüncü kez şampiyonlukla taçlandırdı.

14-18 mayıs tarihlerinde yapılan final müsabakalarında İstanbul,Antalya,Samsun,Niğde,Muğla,Bursa,Kayseri ve Mustafa Demir’in çalıştırdığı Amasya ekibi Türkiye Şampiyonu olabilmek için kıyasıya yarıştılar.Yapılan müsabakalar sonucunda grup ve yarı finallerinde gol yemeden geçen Mustafa Demir’in öğrencileri,final müsabakalarında da hiç zorlanmadan sadece bir gol yiyerek ve genel toplanda  65  gol atarak hiç puan kaybetmeden namağlup olarak üçüncü Türkiye şampiyonluğunu kazanarak  göz kamaştıran bir başarıya daha imza attı.

Başarının sadece çalışmaktan geçtiğinin altını çizen Antrenör Mustafa Demir, kardeşi İdris Demir’le de gurur duyduğunu söyledi. Demir, “Kardeşim ve ben değişik branşlarda olmamıza karşın aldığımız başarılarla ailemizin yüzünü güldürüyoruz. İkimizin de amacı ilk olarak başarılı sporcular yetiştirmek. Böyle olunca sonuçlar zaten kendiliğinden geliyor” ifadesini kullandı