Belediye çalışmaları ve ilçeye yapılacak projeler hakkında bilgi veren Püsküllü,2018 yılının atılım yılı olacağını belirterek, Hendek halkı her şeyin en güzeline layık. Her şey daha güzel daha modern Hendek için”dedi.

  

 “MÜSİAD örnek bir STK’dır”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Püsküllü’de MÜSİAD’ın bir okul olduğuna vurgu yaparak, "MÜSİAD’in çok farklı bir özelliği var. MÜSİAD, bir okul gibi oldu. Bir taraftan iş hayatında işadamının önünü açıyorken, diğer taraftan ona yeni yol gösterip yeni kapılar açıyor. Bir başka taraftan da memleketle ilgili yönetim kaygısı çeken arkadaşlarımızı yetiştiriyor ve bir yerlere gönderiyor. MÜSİAD’ın içerisinden çok değerli belediye başkanları ve siyasetçiler çıktı. Bu, MÜSİAD içerisinde edindiğimiz, bilgi, tecrübe ve çevrenin katkısıyla oldu" şeklinde konuştu.

 

Coşkun: “Başkanlarımızın yanınızdayız”

Gerek ilçenin kalkınması, gerekse belediyenin projeleri hakkında yapılması gerek çalışmalarla alakalı MÜSİAD olarak kendilerine düşen herhangi bir konu olduğu takdirde seve seve yanlarında olacaklarını ifade eden MÜSİAD Şube Başkanı Yaşar Coşkun; gösterdiği sıcak ve samimi karşılamalarından dolayı Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’ye teşekkür etti.