Hendek İnşaat Tadilat

Öğrencilerin yoğun bir ilgi gösterdikleri okuma kampanyasında sınıf düzeyinde sınıf öğretmenleri tarafından her öğrencinin okuduğu kitap ve sayfa sayıları kayıt altına alınıyor ve ay sonu değerlendirme sonucunda her sınıf düzeyinde en çok kitap okuyan öğrenciler belirlenerek ödüllendirmeler yapılıyor. Komisyon tarafından yürütülen bu kampanya sayesinde okulda okuma oranının ciddi boyutta arttığı belirmiştir.

Mart ayında anasınıfı ayın öğrencileri seçilen Büşra ATEŞ, Tarık TOK, Şamil ATEŞ, Rana Hanife IŞIKER ve Zeynep Ece ÇUL Başarı belgesi ile ödüllendirildi. En Kitap okuyan öğrenciler yarışmasında 2. Sınıflarda Ecem KOÇ,3.sınıflarda Efe KAKŞ,4.Sınıflarda Yaren BECİT,5.sınıflarda Kartal AKYILDIZ,6. sınıflarda Meldanur ATİK, 7.sınıflarda Betül BOYUKISA,8.sınıflarda Elif DURAK birinci olarak Spor Ayakkabı, Eşofman, Kitap ve hediye çeki gibi hediyelerle ödüllendirildi.

                         Okul Müdürü Abidin DAYIOĞLU törende öğrencilere yaptığı konuşmada’’ eğitim hayat boyu devam eden bir süreçtir. Sizlerin iyi bir öğretimin yanında sağlam eğitim almış kişilikli birer fert olarak hayata atılabilmeniz için tüm öğretmenlerimizle uğraş içerisindeyiz. Sizlere düşen görev çok çalışarak ailenize layık bir öğrenci olmalısınız. Sizler başarılı olduğunuz müddetçe bizler sizi ödüllendirmeye devam edeceğiz. Bütün çalışmalarda emeği geçen tüm öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ederim’’dedi.Ödül töreni ile program sona erdi.