Hendek İnşaat Tadilat

İlçe bazında en çok kitap okuyarak  İlçe 1.olan Ayşenur ERSOY, İlçe 2.si olan Tuncay Ateş, İlçe 3.sü olan Edanur Özaslan ödüllerini  yapılan törende Milli Eğitim Sabri Doğan’ın elinden aldı.

Okul müdürü Abidin Dayıoğlu yaptığı konuşmada’’ 2014 Yılı Aralık ayından itibaren düzenli bir şekilde her ay  devam edilen her sınıf seviyesinde en çok kitap okuyan öğrencilerimizin ödüllendirilmesi ile başlayan çalışmamız karşılığını  vererek öğrencilerimiz İlçe çapında en çok kitap okumada 1.2.3. olmuşlardır. Aynı ciddiyet içerisinde çalışmaya devam etmeliyiz ‘’dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan törende yaptığı konuşmada’’Teog sınavlarında başarılı olmanın çok kitap okumaktan geçer.Kitap okuyarak soruları daha hızlı kavrayıp anlama kabiliyetinizin artmasını sağlayarak zamana karşı yarışta daha avantajlı olursunuz.Kitap okuyan kişi hem kendini çok daha rahat ifade eder hem de özgüveni artar.Sizlerin iyi bir öğretimin yanında sağlam  eğitim almış kişilikli  birer fert olarak hayata atılabilmeniz için tüm öğretmenlerimizle uğraş içerisindeyiz.Sizler başarılı olduğunuz müddetçe bizler sizi ödüllendirmeye devam edeceğiz. Emeği geçen tüm öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ederim’’ dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan’ın öğrencilere altın hediye etmesiyle  ödül töreni ve program sona erdi.